Nintendo Wii oyun konsolu

Kullanımı kolay ve oyun sektöründe devrim yaratacak Wii, her yaş ve cinsiyetten tüketiciye yepyeni bir eğlence deneyimi sunuyor. Kullanıcının hareketlerini algılayan kumandası sayesinde artık oyuncular oyunun bir parçası olabiliyor ve özgürce hareket edebiliyorlar. İlk donanım paketi, 5 adet spor oyunu, beyaz konsol, kumanda ve Nunchuk ile piyasaya çıkıyor.

Usb Çıkışı : Var
Bluetooth : Var
Bellek : 512 MB

İçindekiler:
HW HW power, supply Sensor Bar ,Sensor Bar Stand ,Sensor Bar Stand tape, HW Stand, Wi Remote, Wii Nunchuck ,Cables ,Wii Sports, SW HW instruction manual ,HW online manual, Setup manual ,HW precautions ,Promotion leaflet ,VIP Card

Spor Paketi
Tennis : Wii kumandasını raket gibi kullanarak dört kişiye kadar tenis oynamak mümkün.
Boks : Hem Wii kumandası hem de Nunchuk kullanılarak her iki kumandayı yumruklarınızla bütünleştirin ve ringi rakibinize dar edin.
Beyzbol : İster atıcı ister vurucu olarak Beyzbol heyecanını oturma odanızda yaşayın.
Golf : Yürümek ya da Golf carta binmeye gerek yok. Hatta yaz kış demeden evinizi 18 delikli golf sahasına çevirin. Bowling : Wii kumandanızı bowling topu gibi tutun. Yuvarlayın ve işte tüm konileri devirdiniz.

 

Nintendo Wii sports paketi PAL sistem olup sofmod işlemi yapılılmıştır…

 

Önceki Yazı:XBOX360 250GB Elite

Sonraki Yazı:Wii Remote & Nunchuck

Benzer Yazılar
Yorumlar
Bir yorum yazın

Bir yorum yazmak için lütfen giriş yapın.

Ecce Web Tasarım Web Tasarım Blog Teması Ecce Plus Bu tema Ecce Web Tasarım tarafindan düzenlenmistir. Hiçbir sekilde kopyalanamaz.